Chokay Mandler, Lakris og Kakao

    kr 89
    Lagerstatus på nettTomt på lager
    Hent i butikkSe tilgjengelighet i butikk
    • Leveranse
    • Fri frakt over 199,-
    Lakrisbiter med Belgisk melkesjokolade med knasende mandler og kakao - Organisk - Uten tilsatt sukker - Påvirker ikke blodsukkeret - Kan trygt spises av diabetikere - Glutenfri / Vegetar - Et godt alternativ til sukkerfri sjokolade - Sunnere sjokolade som er bra for kroppen
    Produktbeskrivelse
    Bruk
    Spesifikasjoner

    Chokay lakris med knasende mandler, melkesjokolade og kakao 
    inneholder Høykvalitets Belgisk sjokolade og knasende mandel som smaker kjempegodt. Det er brukt kun naturlige ingredienser og mye kakao.

    Lakrisbitene smaker helt likt som vanlig lakris men har færre kalorier og karbohydrater. 

    Sjokoladen er søtet med Stevia og maltitol: naturlige, sunne og gode alternativer til sukker.

    Forpakningen er 100% resirkulerbar og hele produksjonsprosessen er selvfølgelig bærekraftig. Produktet er UTZ-sertifisert: Vi sørger for at kakao-plantasjene overholder etiske og forsvarlige retningslinjer.

    Produktet er produsert i lokaler hvor det forekommer gluten (hvete) og nøtter. Inneholder naturlig forekommende sukker.

    Artikkelnummer: NO708296